Teatrul Național „Marin Sorescu” din Craiova angajează DIFUZORI DE BILETE

Teatrul Național „Marin Sorescu” din Craiova angajează DIFUZORI DE BILETE, cu contract de prestări servicii.
Candidatul ideal:
o  studii medii sau superioare;
o  abilități de comunicare și interrelaționare;
o  dinamic, serios, responsabil, organizat;
o  aspect plăcut şi îngrijit.
Descrierea postului:
o  promovarea, rezervarea şi vânzarea biletelor la spectacolele de teatru ale instituţiei la nivel local şi regional;
o  realizarea targetului lunar de vânzări;
o  contribuție în dezvoltarea strategiilor de vânzare;
o  menținerea relațiilor cu clienții-spectatori existenți prin întâlniri personale sau prin telefon sau online;
o  prospectarea şi identificarea de noi clienţi-spectatori;
o  negocierea şi încheierea de parteneriate;
o  promovarea imaginii şi spectacolelor instituţiei pe baza materialelor publicitare primite;
o  colaborarea cu angajaţii celorlalte compartimente administrative;
o  program de activitate săptămânal cu timp de lucru flexibil pentru muncă pe teren.
Beneficii oferite:
o  pachet salarial atractiv (remuneraţie fixă + bonus vânzări);
o  contract de prestări servicii pe perioadă determinată;
o  loc de muncă într-un mediu stabil şi profesionist;
o  posibilitatea de a obţine venituri substanţiale în funcţie de volumul de muncă depus;
o  acces gratuit la spectacolele teatrului.
Precizări :
o  Dosarul de aplicant va conţine:
·      CV format european (cu fotografie);
·      Recomandare de la locuri de muncă anterioare (după caz);
·      Cazier judiciar (după etapa de selecţie).
o  Dosarele se vor depune personal, la Serviciul Resurse Umane al Teatrului Național „Marin Sorescu” (Str. A.I. Cuza, Nr. 11, 200585, Craiova, Dolj) sau prin e-mail: juridic@tncms.ro, în perioada 27-30 ianuarie 2015;
  o  Contractele se vor încheia după interviul care va avea loc imediat după selecţia dosarelor depuse