PSD Dolj: Lista primăriilor obținute de PSD la alegerile locale din 5 iunie 2016

declaratii 7 PSD Dolj: Lista primăriilor obținute de PSD la alegerile locale din 5 iunie 2016 poze

PSD Dolj: Lista primăriilor obținute de PSD la alegerile locale din 5 iunie 2016

Nr. crt. Unitatea administrativ-teritorială  PRIMARI PSD DOLJ
Municipiul Craiova LIA OLGUŢA VASILESCU
Municipiul Calafat LUCIAN CIOBANU
Comuna Caraula TITEL PAUN
Comuna Ciupercenii Noi MUNGIU GHEORGHE
Comuna Motătei ENEA CONSTANTIN
Comuna Poiana Mare VINTILA MARIN
Comuna Unirea BADOIU MARIN
Comuna Pleşoi IONESCU ION
Comuna Scaeşti MATEESCU MIHAELA
Comuna Sopot TRAISTARU CATALIN
Comuna Galiciuica BANA CONSTANTIN
Comuna Giubega GUNA  STELIAN
Comuna Breasta MARCU MARIN
Comuna Orodel VILCOMEANU JANE
Comuna Verbita BRANECI MARIN
Comuna Vîrtop DOBRESCU CONSTANTIN
Comuna Bulzeşti SORESCU GIN
Comuna Murgaşi ŢELIGRĂDEANU NICU DANIEL
Comuna Botoşeşti-Paia MORARU ION
Comuna Brabova PLESA VERGIL
Comuna Brădeşti RĂRCĂREANU ION
Comuna Carpen VASILCA STEFAN
Comuna Cetate DUTA MARIN
Comuna Maqlavit DINU ION
Comuna Pleniţa CALAFETEANU PUIU
Comuna Seaca de Pădure OSIAC SANDICA
Comuna Bistreţ ANTONIE CRISTIANA
Comuna Bîrca URTILA CRISTINEL
Comuna Cerăt BARBU IONUT
Comuna Giurqiţa BONEA VIKY
Comuna Goicea MARCU DUMITRU
Oraşul Bechet GLAVAN ADRIAN
Comuna Bratovoeşti OANCEA IONUT
Comuna Călăraşi SOVAILA VERGICA
Comuna Dobreşti TIULESCU MIHAIL
Comuna Ostroveni PREDUŞ SILVIU
Oraşul Filiaşi ILIE GHEORGHE
Comuna Arqetoaia VANATORU LUCIAN
Comuna Cernăteşti TRAISTARU COSTEL
Comuna Greceşti CORICI MARCEL
Comuna Terpezita GRUIA VIRGIL (GIL)
Comuna Vela CIMPEANU GHEORGHE
Comuna Vîrvoru de Jos TABACU NICU
Comuna Cârna TITIROAGA ELENA
Comuna Ghidici TACHE CONSTANTIN
Comuna Măceşu de Jos BOJIN MIHAI
Comuna Neqoi ZAVELEA LIDIA
Comuna Gîngiova PREDA CRISTACHE
Oraşul Seqarcea TUTUNARU NICOLAE
Comuna Calopăr CATALINA MARIN
Comuna Podari GHEORGHIŢĂ CONSTANTIN
Comuna Ţuqlui TOTOROATA MARIN
Comuna Urzicuţa GRIGORESCU FLOREA
Comuna Valea Stanciului GINGIOVEANU IONEL OVIDIU
Comuna Ghindeni RADULESCU FLORIN
Comuna Amărăştii de Sus ROSIU VALENTIN
Comuna Dobroteşti SGURĂ CORNEL
Comuna Mîrşani GHENCIOIU CONSTANTIN
Comuna Cioroiaşi DASCALU VERGIL
Comuna Lipovu DOBRESCU DUMITRU
Comuna Almaj RACAREANU ION
Comuna Fărcaş BITOLEANU SORIN
Comuna Goieşti ADAM ATANASIE
Comuna Işalniţa FLORI OVIDIU
Comuna Melineşti CEANA ANA
Comuna Tălpaş DANCIULESCU GABRIEL
Comuna Cârcea PUPAZA VALERICA
Comuna Coşoveni COANDA NICUSOR
Comuna Drăgoteşti DINCA DUMITRU
Comuna Gherceşti PAPAROIU CORNEL
Comuna Leu CRISTESCU IULIAN
Comuna Robăneşti STEFANESCU IONUT