PNL: LISTELE DE CANDIDAȚI pentru alegerea Consiliului JUDEȚEAN al JUDEȚULUI DOLJ și Consiliului Local Craiova, din data de 27 septembrie 2020

 

                                               cl1 PNL: LISTELE DE CANDIDAȚI pentru alegerea Consiliului JUDEȚEAN al JUDEȚULUI DOLJ și Consiliului Local Craiova,  din data de 27 septembrie 2020 poze

 

LISTA DE CANDIDAȚI

pentru alegerea Consiliului Local  al MUNICIPIULUI CRAIOVA,  județul DOLJ,

din data de 27 septembrie 2020

 

 

Nr. crt. Nume Prenume
1. GIUGEA NICOLAE
2. OPREA MARIO-OVIDIU
3. UNGUREANU ADRIANA
4. CORÂȚU COSMIN ION
5. VASILE MARIAN
6. DIACONU DAN
7. ENESCU GEORGEL
8. SIROP FLAVIUS ADRIAN
9. SAS TEODOR NICUȘOR
10. DIACONU RĂZVAN CRISTIAN
11. STOIAN DANIEL
12. VOICINOVSCHI MĂDĂLIN ROMEO
13. FLORESCU MARINEL
14. STĂNESCU CONSTANTIN
15. ZAHARIE OANA LAVINIA
16.  

 

SPIRIDON

 

OVIDIU DUMITRU
17.  

IONESCU AVRAM

 

 

LUCIANA MĂDĂLINA
18. NOVAC CĂTĂLIN
19. RADU MARIAN RĂZVAN
20. TUDORACHE TATIAN
21. MUNTEANU ION
22. BUȚĂ CONSTANTIN
23. URDĂ CORINA
24. PARASCHIV DANIEL
25. GRIGORIE ION DANIEL
26.  

 

DIACONEASA

 

MIHAI BOGDAN
27. ȚÎȘTEA CLAUDIA IOANA
28. TĂNASE CRISTINEL
29. ȘARPE ANDREEA LAURA
30. ȘANDRU MIRELA DANIELA
31. MIREA MIHAI CONSTANTIN
32. ȘTIRBU INGRYD ILEANA
33. CIOCAZAN TATIANA
34. STĂNICĂ ȘTEFĂNIȚĂ CIPRIAN

 

PARTIDUL NAȚIONAL LIBERAL

                                               

 

LISTA DE CANDIDAȚI pentru alegerea Consiliului JUDEȚEAN al JUDEȚULUI DOLJ,

din data de 27 septembrie 2020

 

 

Nr. crt. Nume Prenume
1 GÎDĂR ALEXANDRU
2 JIANU MIHAELA ROXANA
3 TRIȚĂ DAN-ALEXANDRU
4 PĂSCULESCU VETA
5 IRINEI MARIAN- IOAN
6 FIRICĂ MIHAI
7 IVANOVICI LAURENȚIU
8 CĂLIN COSMIN- PETRUȚ
9 DRÎGNEI DANIEL
10 GĂTEJESCU ALEXANDRU-FLORIAN
11 SOARE MIHAI
12 LUICĂ DOREL
13 TRANDAFIR ȘTEFAN-CRISTIAN
14 MĂRGĂRIT DORIN-CONSTANTIN
15 MARCINSCHI-MOANȚĂ ADRIANA-LORENA
16 BADEA MARIAN
17 ȘTEFAN CLAUDIU-RĂZVAN
18 SAS TEODOR-NICUȘOR
19 IOVAN SILVIU-MARIAN
20 CRĂCIUNOIU-DUȚĂ CLAUDIU DORU
21 COVEI BOGDAN-CRISTIAN
22 NICOLAE GABRIEL
23 OLARU NICOLAE
24 IANCU DIANA-VALY
25 CARAȘ ALINA-ANDREEA
26 CÂPLEA DORU
27 MOTOI NICHI-SILVIU
28 SDREALĂ MIHAI -MARIAN
29 MUNTEANU ION
30 CATALINA IONUȚ
31 POPESCU FLAVIAN-RODIN
32 ANGHEL OVIDIU-PETRIȘOR
33 BOBEICĂ LAURENȚIU-FLORIAN
34 BREZNICEANU ALEXANDRU-COSMIN
35 MITRICĂ CRISTIAN
36 TOMA AURELIAN
37 ION DANIEL-ALEXANDRU
38 POPA ANIȘOARA
39 MARINESCU ADRIAN-COSTIN
40 VĂCĂRESCU-NEGREA LEONTINA
41 ROIBU MIHAIL
42 GÂTAN MARIUS ALEXANDRU
43 MITREA LAURENȚIU
44 NEGREA VALENTINA
45 PĂIANU LIVIU-IONUȚ