Lista candidatilor PSD DOLJ la functia de PRIMAR, la alegerile locale din 27 septembrie 2020. Câteva surprize în distribuție

 

psd dolj 1 Lista candidatilor PSD DOLJ la functia de PRIMAR, la alegerile locale din 27 septembrie 2020. Câteva surprize în distribuție poze

Lista candidatilor PSD DOLJ la functia de PRIMAR, la alegerile locale din 27 septembrie 2020. Câteva surprize în distribuție

1 MUNICIPIUL CRAIOVA – Vasilescu Lia Olguta

2 MUNICIPIUL BAILESTI – Diaconescu Laurențiu Alin

3 MUNICIPIUL CALAFAT – Draghici Radu

4 ORAS BECHET – Glăvan Adrian

5 ORAS DABULENI – Băjenaru Aurel

6 ORAS FILIASI – Gheorghe Costeluș Ilie

7 ORAS SEGARCEA – Tutunaru Nicolae

8 AFUMATI – Niță Constantin

9 ALMAJ – Țamboi Mariana

10 AMARASTII DE JOS – Dinu Constantin

11 AMARASTII DE SUS – Roșiu Valentin

12 APELE VII – Minoiu Damian

13 ARGETOAIA – Beznă Mircea

14 BIRCA – Urtilă Cristinel

15 BISTRET – Antonie Cristiana

16 BOTOSESTI-PAIA – Moraru Ion

17 BRABOVA – Pleșea Vergil

18 BRADESTI – Răcareanu Ion

19 BRALOSTITA – Sultana Iulian

20 BRATOVOESTI – Oancea Ion

21 BREASTA – Vizitiu Ion.

22 BUCOVAT – Pascu Dorin

23 BULZESTI – Tîrziu Bogdan Rovel

24 CALARASI – Șovăilă Vergică

25 CALOPAR – Catalina Marin

26 CARAULA – Păun Titel

27 CARCEA – Pupăză Valerică

28 CARNA ă- Burtea Iulian

29 CARPEN – Vasilca Ștefan

30 CASTRANOVA – Cioc Marin

31 CATANE – Dinulescu Marius

32 CELARU – Celăreanu Stelian

33 CERAT – Barbu Ionuț

34 CERNATESTI – Trăistaru Costel

35 CETATE – Duță Marin

36 CIOROIASI – Dănilă Ștefan

37 CIUPERCENII NOI – Mungiu Gheorghe

38 COSOVENI – Coanda Nicusor

39 COTOFENII DIN DOS – Dina Ion

40 COTOFENII DIN FATA – Ciocea Daniel

41 DANETI – Antonie Marius Cristian

42 DESA – Anghelof Aurelian -Relu

43 DIOSTI – Oprea Paul

44 DOBRESTI – Tiulescu Mihail

45 DOBROTESTI – Sgură Cornel

46 DRAGOTESTI – Vasile Lucian

47 DRANIC – Mititelu Marius

48 FARCAS – Bitoleanu Sorin

49 GALICEA MARE – Văduva Cristian

50 GALICIUICA – Bană Constantin

51 GHERCESTI – Păpăroiu Nolică Cornel

52 GHIDICI – Tache Constantin

53 GHINDENI – Radulescu Florentin

54 GIGHERA – Neacșu Florea

55 GINGIOVA – Preda Cristache

56 GIUBEGA – Gună Stelian

57 GIURGITA – Bonea Viky

58 GOGOSU – Nica Doru

59 GOICEA – Marcu Dumitru – Viorel

60 GOIESTI – Corbeanu Gheorghe

61 GRECESTI – Corîci Marcel

62 INTORSURA – Nuță Relu

63 ISALNITA – Tibi Dascălu

64 IZVOARE – Cocîrlă Mihăiță

65 LEU – Cristescu Iiulian

66 LIPOVU – Albu Liviu Alexandru

67 MACESU DE JOS – Bojin Mihai

68 MACESU DE SUS – Segărceanu Adrian

69 MAGLAVIT – Radu Dacian Cornel

70 MALU MARE – Dodocioiu Ilie

71 MELINESTI – Ceană Ana

72 MIRSANI – Ghencioiu Constantin

73 MISCHII – Bogdan Firu

74 MOTATEI – Mărgelu Florentin Răzvan

75 MURGASI – Țeligrădeanu Nicu – Daniel

76 NEGOI – Zavelea Lidia Adriana

77 ORODEL – Vîlcomeanu Jane

78 OSTROVENI – Predus Silviu

79 PERISOR – Chipirlin Mariana

80 PIELESTI – Veliscu Iulică

81 PISCU VECHI – Minea Marius Leonard

82 PLENITA – Brașoveanu Mihai

83 PLESOI – Ionescu Ion

84 PODARI – Gheorghiță Aurel Florin

85 POIANA MARE – Vladan Vergil

86 PREDESTI – Sărăcin Maria

87 RADOVAN – Cîrstianu Aurică

88 RAST – Arnăutu Cătălin Ciprian

89 ROBANESTI – Ștefănescu Costin Ionuț

90 ROJISTE – Răducanu Răzvan

91 SADOVA – Horatiu Lazar

92 SALCUTA – Giurcă Aura

93 SCAESTI – Mateescu Mihaela

94 SEACA DE CIMP – Elencu Dan Emanuel Nicușor

95 SEACA DE PADURE – Osiac Săndică

96 SECU – Dan Victor

97 SILISTEA CRUCII – Pîrvu Cornel

98 SIMNICU DE SUS – Dumitru Cosmin

99 SOPOT – Bădoiu Ion

100 TALPAS –  Dănciulescu Gabriel

101 TEASC – Banu Cristinel

102 TERPEZITA – Popa Constantin

103 TESLUI – Stan Traian Vasile

104 TUGLUI – Totoroață Marin

105 UNIREA – Mitrani Ștefan

106 URZICUTA – Calopăreanu Ion

107 VALEA STANCIULUI – Gingioveanu Ionel

108 VELA – Cîmpeanu Gheorghe

109 VERBITA – Braneci Marin

110 VIRTOP – Dobrescu Constantin

111 VIRVORU DE JOS – Tabacu Nicu